Kolędujemy z gitarą

Obejmujemy opieką Kolędowanie z gitarą – przegląd gitarowy, który 17 stycznia 2015 roku w ODK Pod Lipami w Poznaniu będzie miał piątą edycję.
Przegląd od 2011 roku organizują dwie szkoły gitary: Studium Świat gitary z Poznania i Ognisko muzyczne z Suchego Lasu. Jako Fundacja chcemy ich wesprzeć w działaniach.
Kolędowanie z gitarą jest spotkaniem dla młodych gitarzystów amatorów. IMG_4792Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież od 6 do 19 lat, którzy uczą się gry na gitarze klasycznej w ogniskach i studiach muzycznych, na prywatnych lekcjach, na kółkach zainteresowań i zajęciach pozalekcyjnych. Dajemy możliwość zaprezentowania na scenie przygotowanej kolędy i zmierzenia się z tremą i … innymi uczestnikami przeglądu.
Umiejętności, technikę gry i poziom wykonania ocenia profesjonalne Jury złożone z nauczyciela gitary, gitarzysty-muzyka oraz wokalisty.
Dzieci i młodzież prezentują wybraną kolędę w określonej kategorii wiekowej decydując się na występ solo lub w zespole, śpiewając i grając lub tylko grając dany utwór.

To skrót głównych zasad przeglądu. A najbardziej chodzi o to, żeby pokazać jak gramy na gitarze i śpiewamy oraz jaką sprawia to nam frajdę.

Pobierz kartę uczestnictwa i Regulamin. Zgłoszenia udziału przyjmujemy do 9 stycznia 2015.