O Fundacji

Fundacja to ludzie, którzy wspierają rozwój talentów muzycznych dzieci, młodzieży i dorosłych.

Fundacja to działania, których celem jest rozwój muzycznych pasji niezależnie od wieku.

Fundacja to ludzie, którym zależy abyście grali na instrumentach i śpiewali, bo to sprzyja indywidualnemu rozwojowi, daje ogromną radość i pomaga żyć.

Cel Fundacji:
działalność oświatowa i kulturalna w obszarze:
– upowszechniania muzyki i gry na instrumentach muzycznych,
– szeroko pojętej edukacji muzycznej wśród dzieci i młodzieży, także zagrożonym wykluczeniem społecznym i demoralizacją,
– wspieranie aktywności muzycznej dorosłych i osób starszych
– umożliwienie realizacji muzycznych pasji niezależnie od wieku.

Chcesz poznać wszystkie zasady naszej działalności – zajrzyj do naszego Statutu Fundacji Muzyka i pasja

Ludzie w Fundacji:
Fundator: Joanna Jaskólska
Pomysłodawca i spiritus movens Fundacji. Właścicielka Księgarni muzycznej Alenuty.pl. W wolnych chwilach biega po górach.
Prezes Zarządu: Rafał Bielawski
Gitarzysta, pedagog, popularyzator Bum Bum Rurek. Wieloletni dyrektor Studium muzycznego Świat Gitary. Fan off-roadu.
Członek Zarządu: Krzysztof Jaskólski
Inżynier, administrator, muzyk amator. CEO w Księgarni muzycznej Alenuty.pl. Wielbiciel dobrej muzyki.
Rada Fundacji:
Magda Szulta
Niestrudzony organizator, z powołania “naprawiacz” świata. Obecnie kierownik działu kadry i płace. Czas wolny spędza w podróżach i na czytaniu książek.
Adam Cygan
Właściciel Firmy Muzycznej dystrybutora m.in. Bum Bum Rurek. Urodzony optymista. Zapalony muzyk.