Partnerzy

Logo_swiatgitary_small Studium muzyczne świat Gitary to miejsce, gdzie od 2008 roku dzieci, młodzież i dorośli uczą się gry na gitarze oraz śpiewu. Studium jest głównym partnerem Fundacji. To tu narodziła się idea i cel, w jakim powołaliśmy Fundację do życia. Nauczyciele Studium są inicjatorami kilkunastu koncertów i spotkań gitarowych dla swoich uczniów. Do współpracy zapraszają również osoby, które uczą się gry na gitarze.

Muzyczne barwy dźwięków to nic innego jak BumBumRurki. Instrument doskonały do nauki i do zabawy. Uczy rytmu, melodii i harmonii. Pozwala bawić się w improwizację muzyczną oraz kolorować melodie. Bum Bum Rurki są naszym partnerem strategicznym. Kto inny bowiem tak barwnie potrafi muzykować?